Автопробіг вживаного автомобіля

Поділись цим в соцмережах

Багато покупців при виборі вживаного автомобіля лякаються великого пробігу з тієї причини, що цей показник нібито безпосередньо впливає на технічний стан автомобіля, і чим він більший – тим гірше для машини. Насправді, пробіг є далеко не найважливішим фактором при оцінці автомобіля. Набагато важливіше фактичний стан, який має до пробігу лише непряме відношення.
kak-skrutit-probeg-avtomobilya1

Ключовим фактором, що впливає на стан авто, є умови експлуатації. Погодьтеся, їзда по рівних міських дорогах і їзда сільськими “напрямками” – абсолютно різні речі.

В умовах поганих доріг деталі автомобіля зношуються набагато інтенсивніше, причому це стосується не тільки підвіски, але і корпусу, і двигуна, і навіть салону.

Важливий не пробіг, а умови експлуатації. Не менш важливим фактором є стиль їзди попереднього водія.

Взагалі, регіон експлуатації справляє на технічний стан автомобіля величезний вплив. Переконатися в цьому дуже просто: відкрийте капот будь-якого «європейця» і подивіться на його двигун – у порівнянні з нашими «місцевими» він сяятиме практично незайманою чистотою. Пилу і бруду на європейських дорогах набагато менше, а відповідно і знос рухомих деталей буде помітно нижче.

Не менш важливим фактором є стиль їзди попереднього водія. Який-небудь гарячий «мачо» може запросто вбити підвіску і двигун усього за кілька місяців, а бабуся-“божий одуванчик” може їздити на своєму Volvo роками, і при цьому автомобіль буде як новий.

При оцінці автомобіля показання одометра не повинні бути для вас істиною в останній інстанції. Якщо діагностика не виявила в автомобілі будь-яких серйозних дефектів, дані пробігу зовсім не важливі.

Отримати консультацію щодо професійної оцінки стану вживаного автомобіля Ви можете за телефонами:
моб. (067) 323-29-82; (093) 205-88-87 у менеджерів компанії Auto&Company

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *