Що потрібно знати про вибір зимових шин?

Поділись цим в соцмережах

Хороші і дешеві – це головне правило, яким керуються водії при виборі зимових шин. При їх виборі потрібно знати кілька речей. Зимові шини дніпро призначені для водіння в погодних умовах, де середня температура може бути нижче 5 градусів, а на дорогах може з’явиться сніг, лід, ожеледь або бруд після опадів. Завдяки спеціальній конструкції протекторів, вони забезпечують кращу керованість. Велика кількість ламелей дозволяє шинам «врізатися» в сніг або лід, а гума за рахунок високого вмісту кремнезему НЕ твердіє при низькій температурі.

Чим відрізняється 3PMSF від M+S?

Первинним позначенням зимової шини є маркування 3PMSF або значок із зображенням сніжинок. Цей символ був затверджений Співтовариством Виробників Шин і Гуми і використовується в багатьох країнах світу.
Наявність маркування 3PMSF означає, що шини відповідають вимогам для водіння в зимових умовах, були випробувані спеціальними тестами і мають відповідний сертифікат.

Маркування M + S (mud and snow) говорить, що шини призначені для їзди в умовах бруду і снігу. Протягом довгого часу вони вважалися зимовими і до сих пір ці символи можна дуже часто на моделях з маркуванням 3PMSF. Однак M+S використовується виключно виробником і такі шини не проходять тести для підтвердження характеристик. Це маркування може зустрічати не тільки на зимовій гумі, але і на моделях для позашляховиків.

Чи має розмір значення?

Розмір зимових шин повинен бути таким самим, як і у встановлених літніх. Якщо в автомобілі використовувалися колеса низького профілю, можна використовувати шини стандартного розміру. Це більш підійде в тому випадку, якщо профіль шин дуже низький. Моделі в високим профілем використовуються взимку, коли існує великий ризик пошкоджень через небезпеки, що приховані під снігом.

Підсумок

Вибираючи зимові шини, слід звернути увагу, чи мають вони маркування 3PMSF. Це дає гарантію, що вони протестовані в спеціальних умовах. Також не варто вибирати шини мінімального діаметра, які можна використовувати для коліс автомобіля. Високий профіль знижує привабливість автомобіля, але дозволяє поліпшити комфорт водіння і значно знизити ризик пошкодження коліс. Потрібно пам’ятати, що використання вужчих шин, ніж рекомендовано виробником, може мати свої негативні наслідки. Нарешті, потрібно підбирати таку модель, яка буде максимально відповідати очікуванням. Хочете дізнатися більше про вибір зимових шин? Дивіться відео до цієї статті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *