5 хороших та економічних авто 2016р.

Поділись цим в соцмережах

З року в рік виробники автомобілів прагнуть до того, щоб зробити машини більш економічними в плані споживання бензину. Але ці 5 відомих брендів випускають автомобілі з найменшими витратами палива.

Агентство з охорони навколишнього середовища (EPA) опублікувало черговий річний звіт, в якому розрахований середня витрата палива у фірм-автовиробників з усього світу. З цих даних видно, що з кожним роком машини стають все більш екологічними і витрачають все менше палива. Це стає можливим, завдяки сучасним технологіям.

Представлена в звіті цифра витрат палива кожної фірми (в літрах на 100 кілометрів пробігу) порахована як загальне усереднене значення для всіх машин всіх моделей цієї марки, проданих за рік.


Отже, самі економічні автокомпанії 2016 року:

№5. Hyundai

5

Седан Hyundai Sonata

Hyundai замикає топ-5 економічних автомобільних брендів із середнім результатом витрати палива 8,46 л / 100 км. Цей результат випереджає конкурентів з Kia на цілі 0,48 л / 100 км.


№4. Nissan (Nissan та Infiniti)
4

Мінівен Nissan Note.

Японці з Nissan пропустили на 3-е місце Subaru, але їх результат 8,31 л / 100 км, як і раніше прекрасний. Вони також можуть похвалитися поліпшенням за останній рік на 0,4 л / 100 км. Nissan, як і Subaru користуються перевагами безступінчатих трансмісій CVT. Згідно звіту ЕРА, обидві компанії використовують варіатори частіше за інших виробників.


№3. Subaru
3

Subaru Impreza WRX.

Відставання Subaru від попереднього, менш економічного автовиробника – всього лише 0,01 л / 100 км. Результат компанії 8,3 л / 100 км стає ще більш вражаючим, якщо врахувати, що вся лінійка автомобілів, за винятком моделі Subaru BRZ, поставляється з повним приводом, який додає вагу.


№2. Honda (Honda и Acura)
2

Седан Honda Accord.

Honda, разом з дочірньою компанією Acura, лише трохи відстає від Mazda, з середньою витратою для всіх моделей 8,15 л / 100 км.


№1. Mazda
1

Хетчбек Mazda3.

Добре, коли автомобіль, приємний на вид, також є найбільш ефективним. Mazda посідає перше місце в рейтингу EPA найекономічніших автовиробників із середнім витратою палива 8,1 л / 100 км. Крім цього, в EPA відзначають різні енергозберігаючі технології, які використовують автомобільні компанії. Mazda – єдині, у кого безпосереднє уприскування застосований абсолютно на всіх моделях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *