5 “ШКІДЛИВИХ ЗВИЧОК” ЯКІ НИЩАТЬ КОРОБКУ ПЕРЕДАЧ

Деякі водії, самі того не знаючи, власноруч нищать коробку передач. Щоб автомобіль служив Вам якомога довше, слід пам’ятати про п’ять пунктів, що не треба робити при керуванні.
Неповний вижим зчеплення. Тиснути на педаль зчеплення не до кінця дуже шкідливо, власне, як і тримати її затиснутою надто довго. В обох цих випадках зношуються фрикційні диски.

Знижувати занадто рано. Якщо переключати передачі вниз при середніх оборотах двигуна, то є вірогідність, що двигун розкрутиться ще сильніше. Тому, крім зносу коробки передач, страждає також і сам двигун.
Включення реверсу до зупинки. Як не дивно, але це поширена помилка. Пам’ятайте, шо переходити на задню передачу можна тільки при непрацюючому валі і повністю зупинених задніх колесах!
Перемикання передач ривком. Різке перемикання передачі, завжди закінчується характерним ривком, хоча вони і не такі шкідливі, як може здаватись. Для механіки неакуратне перемикання передач особливо актуальне, оскільки в ній відсутні страхуючі гідравлічні механізми.
Зупинка з витиснутим зчепленням. Потрібно пам’ятати одну важливу річ, чим довше розімкнуте зчеплення автомобіля, тим швидше і сильніше збільшується навантаження на трансмісію. Не тримайте педаль зчеплення вижатою, коли просто стоїте на світлофорі. Часте утримання педалі в такому положенні призводить до поломок!
TOYOTA C+POD НАЙМЕНША ТА НАЙДЕШЕВША
PREVIOUS POST
Ренолюція – Renault очікує велику реорганізацію
NEXT POST

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *