Alfa Romeo, DS і Lancia мають намір спільно розробляти нові моделі

Підчас презентації нового DS 4 продуктовий директор компанії Маріон Давид повідомила журналістам що в майбутньому три бренди – Alfa Romeo, DS і Lancia будуть спільно вести розробку нових моделей. Координувати спільну роботу буде гендиректор Alfa Romeo Жан-Філіппе Імпарато.

Головна ціль цієї кооперації – забезпечити новинкам якомога більшу технічну унікальність. Річ в тім, що для успіху автомобіля преміум-сегменту привабливого дизайну недостатньо. Сучасні покупці хочуть бачити в преміальних автомобілях ще і преміальний інжиніринг. А, на приклад, у автомобілів DS є з цим деякі проблеми, вони мало чим відрізняються від родинних Citroen, Opel і Peugeot. Немає потужних двигунів та унікальної конструкторської школи, якою можуть похвалитися гіганти Audi, BMW, Mercedes-Benz. А в Alfa Romeo є проблеми зовсім інші. Не дивлячись що вони запустили власну унікальну платформу Giorgio та кросовер Alfa Romeo Stelvio і седан Alfa Romeo Giulia створені на ній, компанії хронічно бракує грошей на оновлення, розширення модельної лінійки та маркетинг.

Під крилом Stellantis преміальні марки Alfa Romeo, DS і Lancia повинні позбутися від наявних недоліків і допомогти один одному. Чекати нових моделей Alfa Romeo, DS і Lancia, розроблених в епоху Stellantis, доведеться як мінімум до 2024 року

Новий преміальний хетчбек від DS
PREVIOUS POST
Audi e-tron GT готуються до релізу
NEXT POST

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *