0 Порівняти автомобілі

Послуги

Така послуга, як автовикуп у Львові, дозволяє швидко, безпечно, вигідно продати транспортний засіб, що знаходиться у будь-якому стані. Продаж автомобіля може знадобитися при необхідності у стислі терміни отримати готівку, при бажанні змінити засіб пересування на іншу модель. У кожному випадку наша компанія здійснює автовикуп у Львові на кращих умовах. Ми допомагаємо отримати оптимальну суму при продажі автомобіля навіть, якщо транспортний засіб є проблемним. Також до нас звертаються, коли потрібно за декілька годин оформити усі документи, пов’язані з купівлею-продажем б/у автомобіля. Завдяки наявності спеціальної ліцензії, матеріально-технічної бази та відповідного досвіду, ми виконуємо викуп авто з гарантією отримання необхідного кейсу документів та грошей.

Терміновий викуп авто

Послуга «Автовикуп Львів» дозволяє здійснити офіційний продаж машини буквально за 2-4 години разом з процедурою оцінювання технічного стану транспортного засобу на СТО. Найбільш актуальним такий сервіс є у випадку, коли потрібно швидко продати авто у Львові. Щоб прискорити процес, швидко отримати готівку у повному обсязі, вам достатньо:

  1. зв’язатися з представниками нашої компанії зручним способом (онлайн, по телефону, через месенджери);
  2. детально обговорити автовикуп Львів, надавши нам максимально детальну інформацію про автомобіль (марка, модель, рік випуску, актуальний стан);
  3. домовитися про зустріч на зручний час.

Далі, якщо ви даєте згоду на здійснення послуг термінового викупу авто, ми:

  • організовуємо технічну діагностику та повідомляємо вартість вашого транспортного засобу, яку ми готові сплатити;
  • допомагаємо зняти авто з реєстрації у МРЕО, оформити кейс документів нотаріально;
  • видаємо готівку у повному обсязі.

Звертаючись до нас, ви отримуєте безпечний автовикуп Львів без необхідності самостійно вирішувати юридичні питання, подавати оголошення чи вести переговори з можливими покупцями.

Викуп авто у Львові

Потрібно продати авто у Львові, та ви не маєте часу на пошуки кращої пропозиції? Тоді одразу звертайтеся до наших менеджерів. Чому автовикуп Львів замовляють саме у нас? Тому що, наша компанія надає комплексний сервіс з наступними перевагами:

  • надійність. Процес продажу-купівлі оформлюється офіційною угодою, що виключає виникнення юридичних проблем, ризиків;
  • економія вашого часу. На викуп авто зазвичай витрачається 2-4 години;
  • суттєва вигода. Ми викуповуємо транспортні засоби у будь-якому стані, навіть проблемні. При цьому називаємо реальну та досить вигідну вартість, враховуючи те, що усі витрати, пов’язані з продажем та експертизою машини, ми беремо на себе.

Якщо ви бажаєте замовити викуп авто, то оберіть зручний час та повідомте наших спеціалістів про ваше рішення. У кожному випадку ми надамо професійну допомогу, а також, при необхідності, вивеземо транспортний засіб за власний рахунок.

loading