Допоможемо розрахувати реальну вартість б/у автомобіля!

Отже, ви колись придбали новеньку машину в автосалоні або де б то не було, користувалися нею деякий час, а тепер вирішили продати. І, зрозуміло, насамперед виникає питання – яку ціну попросити за авто? Багато власників вважають, що потрібно відбити свої вкладення в цю річ, однак цей підхід неправильний. Він працює у випадку з нерухомістю, а ось для машин діє інший принцип. Справа в тому, що як тільки ви виїхали на своєму новенькому автомобілі з салону, він вже впав в ціні, і чим довше ви їм користуєтеся, тим нижче буде її вартість. Зрозуміло, що не потрібно продавати б/у авто за безцінь, найправильнішим варіантом тут буде знайти оптимальний баланс між його станом і ціною. Як це зробити? Ми допоможемо вам розібратись в цьому!


Що впиває на ціноутворення б / у автомобілів?

Отже, для початку давайте з’ясуємо той факт, що продаючи будь-який товар, потрібно оцінити ситуацію на ринку. А саме, попит на нього і середньо-ринкову вартість. Це правило працює в будь-якому випадку, що б ви не продавали. Наприклад, на ті ж квартири розцінки можуть в один рік злетіти до небес, а в наступний впасти, або навпаки. Те ж саме і з автомобілями, проте, тут ще багато що залежить від марки. Не секрет, що машини одних виробників продаються набагато активніше, ніж інших, і справа тут не завжди в якості. Наприклад, ніхто не стане сперечатися c тим, що Porshe – якісний автомобіль, проте знайти на нього покупця набагато складніше, ніж на Geely. Та й взагалі, старі авто преміум класу продаються набагато складніше, ніж моделі середнього і економ класу.

Ще одним дуже важливим чинником є пробіг авто, тут все просто – чим більше ви «намотали», тим нижче буде опускатися ціна. При цьому тривалість користування машиною теж має значення. Наприклад, якщо ви вирішите продати її після одного року користування, то ціна буде приблизно відсотків на 30-40 менше, ніж заплатили ви. Адже покупцеві набагато простіше купити нове авто в салоні практично за ті ж гроші, тому доводиться сильно поступитися. А ось в наступні роки користування вартість падає вже не так різко. Знову ж, кожен випадок треба розглядати індивідуально. Якщо автомобілю більше 10 років, не варто сподіватися виручити за нього солідну суму.

Нарешті, дуже багато залежить від стану машини. Якщо ви користувалися нею акуратно, не потрапляли в ДТП, своєчасно проходили техобслуговування і міняли зношені деталі, то у вас більше шансів продати її вигідно. Також має значення комплектація і тюнінг, наприклад, якщо в авто є кондиціонер, а його зовнішній вигляд привабливий, то це дає підстави виграти в ціні. Тут враховується все – комфортабельність салону, вбудовані девайси, а також багато іншого. Однак не варто забувати, що найголовнішим залишається те, що під капотом.


Допомога в розрахунку вартості б / у автомобіля

Зрозуміло, самостійно розрахувати вартість своєї старої машини, мало кому під силу. Тому вам на допомогу завжди готова прийти наша компанія «Auto&Company». Звернення до нас має масу переваг:

  • Тут працюють висококласні фахівці, блискуче знаються на автомобілях.

  • При підрахунку ціни враховуються всі важливі чинники, і навіть найменші нюанси.

  • Ми визначаємо вартість максимально точно і чесно.

  • При необхідності ми допоможемо вам з продажем б/у авто і оформленням необхідних документів.

  • Зв’яжіться з нами прямо зараз – і незабаром дізнаєтеся реальну вартість свого старого автомобіля і зможете вигідно його продати!

Як купувати б/в автомобіль
PREVIOUS POST
ТОП 10 дизельних двигунів. Зверніть увагу!!!
NEXT POST

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *