EU vs USA – Звідки пригнати автомобіль вигідніше?

Вживані автомобілі з-закордону і досі залишаються значно популярніші за купівлю автомобіля з салону. На жаль, нові машини для більшості співвітчизників досі не по кишені. Зараз є два основних шляхи пригону автомобілів – це авто з США та країн Європи. І в кожного з цих шляхів є свої переваги та недоліки.
 
Розглянемо варіант автомобілів з Європи. Якщо купувати авто з аукціону, то покупець може бути впевнений в тому, що автомобіль ніколи не був в ДТП та в його правдивому пробізі. За цим слідкують дуже відповідально, проводять спеціальні незалежні експертизи. З плюсів, також можна виділити те, що авто перед покупкою можна оглянути. А доставка автомобіля до покупця буде складати приблизно 20 днів. Мінусом вибору автомобіля з Європи є його ціна, та ціна розмитнення.
 
Якщо розглядати автомобіль з США, то плюсом буде, звісно, його ціна. Авто буде коштувати орієнтовно на 30% нижче, ніж у ЄС. І з “плюсів” – це все. А от “мінусів” буде більше. По-перше, такий автомобіль буде після ДТП, і скоріш за все, після досить серйозного. А через неможливість його оглянути, буде майже неможливо точно встановити вартість ремонту, фактично – це кіт в мішку. Доставка може доходити до трьох місяців, і кілька тижнів машина перебуватиме на ремонті. Американську машину буде складніше сертифікувати, потрібно замінити освітлення, замінити приборну панель, американці не використовують метричну систему (милі замість кілометрів і т.д.).
 
Тому за низькою ціною американського автомобіля ховаються багато “підводних каменів” і досить великих. З Auto & Company Ви можете обрати послугу ПІД КЛЮЧ, яка включає в себе: підбір та повний прорахунок авто з Європи під Ваш бюджет, з доставкою та розмитненням в Україні.
З цією послугою Вам дійсно не треба хвилюватися за своє!
Нова модель Mercedes-Benz – Що відомо про нові компактні Mercedes?
PREVIOUS POST
Ford Focus чекає на серйозні зміни
NEXT POST

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *