Корисні додатки для водіїв

ТОП-5 корисних додатків, які стануть в нагоді для кожного водія!
– Waze — навігаційний додаток, в якому водії самі є основним джерелом інформації про ситуацію на дорозі: вони можуть повідомляти про помічену нову вибоїну на дорозі, про патруль, затори, ДТП і таке інше. Аналізуючи цю інформацію навігатор перекладатиме маршрут для інших водіїв на більш вигідний з різних точок зору.
– Check Engine. Програма працює без підключення до мережі і за призначенням є діагностичним довідником, в якому зібрано більше 96 % розшифрованих кодів помилок роботи двигуна для всіх блоків керування (B, C, P, U).
– Fuel Manager. Додаток дозволяє контролювати розхід палива та прогнозувати кількість паливних залишків після пройденого маршруту.
– Find My Car — додаток, що допоможе власнику позначити на мапі місце розташування(навіть на великій парковці) та пізніше знайти автомобіль за GPS-навігатором.
– Сastbox – додаток для тих, хто прагне проводити час у дорозі цікаво та з користю! В додатку Ви знайдете улюблені аудіокниги, ток-шоу, аналітичні програми, більш ніж 50 мільйонів подкастів на 70 мовах з 175 різних країн світу. Це не тільки можливість замінити одноманітність на дорогах, а й саморозвиток!

Зберігайте пост, щоб скористатись корисними додатками!

Будівництво автобану Краковець-Броди_Рівне
PREVIOUS POST
Цікаві факти про Volkswagen
NEXT POST

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *