Камери автофіксації

Нові камери автофіксації порушень ПДР на Львівщині

До кінця травня на дорогах державного значення Львівської області встановлять ще 19 комплексів автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху. Роботи з їх встановлення вже стартували. Загалом в області працюватиме 22 таких комплекси.

Прилади контролю встановлюють у місцях концентрації ДТП та на ділянках з підвищеною аварійністю. Лише за перші кілька годин роботи три камери, раніше встановлені на дорозі М-06 Київ-Чоп у Солонці та Буську, зафіксували понад 800 порушень ПДР.

Цього року комплекси автоматичної фіксації порушень ПДР запрацюють на таких трасах області:

  • М-06 Київ-Чоп (10 камер): у Бродах, Суходолах, Дідилові, Запитові, Нагірному та на кільцевій дорозі Львова поблизу транспортної розв’язки у Солонці – по одній одиниці та в Гамаліївці і Чишках – по дві;

  • М-09 Тернопіль-Львів-Рава-Руська – у селі Великий Дорошів;

  • М-10 Львів-Краковець (три камери) – у селах Підрясне, Наконечне Перше та селищі Івано-Франкове;

  • Західний обхід міста Львова – по одній камері в Рудному та у Зимній Воді;

  • М-11 Львів-Шегині – одна камера в Бартатові;

  • Н-17 Львів-Радехів-Луцьк – дві камери в межах населених пунктів Вислобоки та Ременів.

«Ми зі свого боку робимо все можливе, аби наші шляхи були безпечними. Зокрема, ремонтуємо та будуємо автомобільні дороги, розширяємо проїзні частини, вдосконалюємо та влаштовуємо транспортні розв’язки, освітлюємо магістралі та проводимо заходи із безпеки дорожнього руху. Тим не менше, безвідповідальних водіїв, які нехтують вимогами ПДР, зокрема швидкісного режиму, досить часто зустрічаємо на дорогах.
Лише контроль дозволить зменшити аварійність та їх наслідки на автомобільних шляхах», – зазначив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

Джерело: zaxid.net

Image originals 570x400
Послуга оренди авто в Україні: особливості
PREVIOUS POST
Штрафи азс
З початку року Держекоінспекція оштрафувала АЗС на 4,6 млн гривень
NEXT POST