Обмін авто TRADE-IN

TRADE-IN – обмін б/у автомобіля на будь-який б/у автомобіль з наших комісійних майданчиків з Вашою доплатою). При цьому покупець не чекає, коли відбудеться продаж вживаного автомобіля, а одразу отримує інший, доплативши лише різницю у вартості. В даний час цей механізм користується великою популярністю на автомобільному ринку. І це заслужено, оскільки переваг у програмі значно більше, ніж недоліків.

Переваги:
1. Перш за все – оперативно. Протягом 3-4 годин Ви зможете пересісти з свого вживаного автомобіля в інший. Всі складнощі, пов’язані із зняттям з обліку б/у автомобіля і реєстрацією нового, може взяти на себе салон “AUTO&COMPANY”.
2. Відсутність грошових витрат, пов’язаних з продажем вживаного автомобіля (реклама в журналах та на сайтах автопродажу, місце на ринку і т.д.).
3. Економія часу. Витрачаючи свій час і сили, відриваючись від основної роботи, Ви втрачаєте більше, ніж економите, продаючи автомобіль самостійно.
4. Безпека. Покупець не ризикує стати жертвою шахраїв при продажі свого авто на ринку або по оголошенню. Ми гарантуємо безпеку та надійність угоди.
5. Можливість обміняти свій автомобіль на будь-який з наших комісійних майданчиків.
6. Зручно.

Автоматична чи механічна коробка передач?
PREVIOUS POST
Як швидко та вигідно продати або купити автомобіль
NEXT POST

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *