0 Compare Page
Послуги

Авто з Європи під ключ: широкий спектр послуг

Покупки, які вимагають немалого вкладення коштів, завжди потребують значної уваги. Якщо людина готова вкласти чималу суму в певну річ, значить вона хоче бути на 100 % впевнена, що не викине гроші на вітер, а зробить хороший вклад в своє майбутнє.

Автомобіль – це одна з найважливіших і наймасштабніших покупок за життя для багатьох людей. Саме тому більшість хоче не просто купити бу авто, а знайти той транспортний засіб, який буде надійно служити протягом багатьох років.

Що вибрати: авто з Європи чи купити авто в Україні

Останнім часом це питання турбує багатьох українців. Більшість вже давно переконалася, що купувати автомобіль за кордоном значно вигідніше, адже там можна взяти авто в доволі хорошому стані та значно дешевше, ніж у нас. Інші вважають, що ціна на розмитнений автомобіль не дуже відрізняється від того, який вже давно їздить дорогами України.

Проте свої плюси та мінуси є у всьому. Наприклад, авто з Європи зазвичай більш доглянуті та часто мають кращий технічний стан, ніж українські. Якщо ж ви все ж таки хочете купити автомобіль з-за кордону але не маєте можливості довго чекати на доставку, є ідеальний альтернативний варіант! Ви завжди можете зайти в наш каталог авто в наявності у Львові, де ми зібрали найкращі варіанти транспортних засобів різної цінової категорії.

Автомобільна компанія у Львові: пригон авто з Європи

Наша компанія давно займається пригоном автомобілів з багатьох країн Європи. Більше про це ви можете дізнатися у розділі про нас. Проте перелік наших послуг далеко не обмежується доставкою.

Ви можете скористатися будь-якою з цих послуг та бути абсолютно впевненими в тому, що отримаєте якісний європейський сервіс. Наші менеджери консультують клієнта на кожному етапі співпраці. Ми завжди можемо допомогти продати авто у Львові, аби ви могли придбати нове з нашої площадки або ж замовити у нас авто під ключ з багатьох країн Європи.

Прижену авто з за кордону

Які послуги можна замовити у AutoCompany:

  • авто з Європи під ключ (пошук та підбір авто за кордоном, купівля авто за кордоном, аукціон авто в Європі, доставка авто з-за кордону)
  • розмитнення авто у Львові
  • сертифікація авто з Європи
  • митний брокер Львів
  • підготовка документів для реєстрації авто
  • реєстрація та перереєстрація авто в Сервісних центрах МВС
  • автовикуп авто у Львові
  • продаж вашого авто
  • Trade-in обмін авто
  • авто з Європи в кредит
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

loading