Представлені оновлені Ford S-MAX і Ford Galaxy

Нові гібридні силові агрегати Ford S-MAX і Galaxy скорочують викиди CO2 автомобілями приблизно на 10% в порівнянні з аналогічними дизельними агрегатами EcoBlue.

Компанія Ford випустила нові моделі мінівенів S-MAX і Galaxy з гібридними двигунами, за планом, ці моделі конкуренцію гібридним позашляховикам Toyota C-HR и KIA Niro. В обидві моделі Ford встановлена силова  установка яка складається з 2,5 літрового чотирициліндрового бензинового двигуна, компактного електромотора та акумуляторної батареї ємністю 1,1 кВт/г. Загальна потужність агрегатів складає 187 к.с.

Батарея в Ford S-MAX і Galaxy знаходиться під підлогою багажника, тому їх об’єм такий самий, як і у старих моделях, а саме в S-MAX – 285 літрів, Galaxy 295 лілтрів. Обидва автомобілі випускаються в оснащенні Titanium, яке включає 17-дюймові легкосплавні диски, світлодіодні ДГЗ, датчик світла і задню сонцезахисну шторку. Також автомобіль отримав безліч опцій безпеки, включаючи розпізнавання дорожніх знаків, допомога при утриманні смуги руху, передні і задні датчики паркування і активний круїз-контроль.

Skoda Octavia отримала подовжену Pro-версію
PREVIOUS POST
ТОП місць для романтичних подорожей
NEXT POST

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *