0 Compare Page
ПРО НАС

Автомобільна компанія у Львові

Автомобіль – це вже давно не розкіш. Сьогодні це необхідність для багатьох людей, це найшвидший спосіб дістатися в потрібне місце у потрібний час. І не лише найшвидший, а ще й найбільш зручний.

Зараз нам важко уявити, що кілька років тому купити машину собі могли дозволити лише одиниці. Сьогодні ж купити авто з Європи можна дуже легко. Все це стало можливим завдяки плідній праці автомобільних компаній таких, як AUTO&COMPANY.

Де знайти хороші автоплощадки у Львові

Якщо ви хочете купити авто в Україні, то автомайданчик AUTO&COMPANY – це те, що вам потрібно! Це одна з найбільших автоплощадок, де ви можете знайти розмитнені та сертифіковані європейські автомобілі різних марок та моделей, різної цінової категорії, різних років випуску та з різною комплектацією.

Площадка автокомпані

Для того, аби купити автомобіль вашої мрії, більше не потрібно їздити в різні міста, шукати підходящі варіанти, спілкуватися з десятками продавців…. Все, що вам треба – це завітати до нашого майданчику на Кільцевій дорозі м. Львова в с.Сокільники. Тут всі автомобілі зібрані в одному місці!

У нас працюють досвідчені менеджери, які покажуть вам всі вподобані автомобілі та розкажуть про них все, що вас буде цікавити і навіть більше! На нашому майданчику кожен може знайти автомобіль саме для себе! Ціни вас приємно здивують!

Пригнати авто з Європи під ключ: де знайти досвідченого дилера

Одна з найпопулярніших послуг нашої компанії – це пригін авто з Європи з розмитненням під ключ! Ми надаємо повний спектр послуг від участі в європейський аукціонах та купівлі авто до його доставки в Україну, розмитнення та навіть реєстрації в Сервісних центрах МВС.

Наша компанія має величезний досвід. Ми доставляємо автомобілі в Україну вже більше 10 років. За цей час ми встигли здобути довіру та вдячність понад 5000 задоволених клієнтів!

Менеджери авто компані

Auto&Company надає весь комплекс послуг «під ключ» по оформленню автомобіля за бажанням клієнта!

  • автопідбір та поради від кваліфікованих менеджерів
  • участь в аукціоні та купівля авто з Європи
  • доставка авто в Україну
  • розмитнення авто та послуги митних брокерів
  • сертифікація автомобіля
  • оформлення договору купівлі-продажу
  • реєстрація в Сервісних центрах МВС
  • цивільне страхування авто та КАСКО

За потреби ми можемо викупити ваше старе авто, щоб ви могли придбати нове ще швидше! Наші експерти оглянуть ваш автомобіль та запропонують ринкову ціну. Послуга автовикуп у Львові допоможе вам зекономити час та не витрачати його на продаж автомобіля. Цим займатимуться наші фахівці, а ви в цей час зможете відпочити або ж присвятити трохи часу собі.

Чи можна купити авто з Європи в кредит

Ми розуміємо, що купівля автомобіля – це досить не дешеве задоволення. Тому пропонуємо послугу кредитування через різні банки та фінансові установи.

Все, що для цього треба, це вибрати авто з нашого майданчику, зібрати усі необхідні документи та оформити кредит на авто. Наші фахівці проконсультують вас, розкажуть про переваги і недоліки певних марок, допоможуть визначитися з вибором та розкажуть все про оформлення кредиту.

Офіс автокомпанії

Наша команда складається з понад 20 фахівців різних напрямків. Ми цінуємо та мотивуємо кожного з них!  Наші спеціалісти молоді, перспективні та моторні. Ми не стоїмо на місці та постійно розвиваємо особистий та корпоративний рівень, покращуємо сервіс для наших клієнтів.

Auto&Company – надійна компанія, з якою мрії про авто здійснюються швидко, послуги надаються якісно, оформлення – без зайвих для Вас клопотів!

loading