Trade in авто львів

Коли приходить час купувати нове авто, перед кожним охочим постає питання: куди подіти стару машину. Продаж автомобіля – це доволі нелегка справа, бо тільки на перший погляд здається все дуже просто. 

Коли ж починаєш займатися цим питанням, з’являється безліч нюансів, які потрібно владнати: зробити якісні фото та підготувати повноцінний опис авто, розмістити інформацію на сайтах з продажу, вивести машину на авторинок, щодня відповідати на купу дзвінків від зацікавлених осіб (які, до того ж, не завжди насправді хочуть придбати саме ваше авто), зустрічатися з покупцями та показувати автомобіль тощо. 

Все це займає багато часу, який, насправді, можна витратити на щось набагато корисніше та цікавіше. Тому ми пропонуємо цікаву та вигідну альтернативу.

Що таке trade in та як можна скористатися послугою

Усі, хто має справу з автомобілями, хоч раз у житті чули про trade in. Сьогодні це доволі популярна послуга, яка пропонує обміняти ваш автомобіль на інший. Варто зазначити, що обміняти можна як старе дешеве авто на дорожче нове, так і навпаки. 

Зазвичай таку послугу пропонують автомобільні компанії, які мають в наявності кілька десятків авто. Після огляду вашого авто та заключення відповідного договору, вам запропонують відвідати автоплощадки Львів та обрати авто на обмін серед наявних. 

До слова, автоплощадка Auto&Company одна з найбільших у Львові. Тут постійно знаходиться близько 50 авто з Європи та України. Усі автомобілі на ходу, вони перевірені фахівцями та мають необхідні документи. Великий модельний ряд та різні ціни дозволять кожному знайти тут щось саме для себе.

Автоплощадки львів

Куди подіти старе авто: автовикуп Львів та авто на комісію

Обмін авто не єдиний варіант, якщо вам треба продати старий автомобіль. Хорошим варіантом також є автовикуп авто або авто на комісію. 

Чим відрізняються ці два варіанти?

Послуга автовикупу передбачає повноцінний терміновий викуп вашого автомобіля. Фахівці оглядають транспортний засіб, оцінюють його, а після заключення договору – забирають авто і віддають вам суму його вартості у повному обсязі одразу. Таким чином ви можете продати авто автомобільній компанії за кілька годин і уникнути всіх нюансів, пов’язаних зі звичайним продажем.

Послуга авто на комісію має дещо інший характер. Якщо вас не влаштовує запропонована сума угоди, ви можете залишити автомобіль на автоплощадці у Львові та почекати, поки менеджери знайдуть для Вас покупця. У цьому випадку ви теж уникаєте всієї тяганини, бо все це замість вас роблять менеджери компанії. Проте кошти за авто ви отримаєте вже по факту його продажу новому власнику.

Продаж авто львів

То що краще: trade in, автовикуп чи авто на комісію

Кожен з цих варіантів має свої плюси та мінуси. І кожен з них підійде вам, якщо ви хочете продати автомобіль. Різниця лиш в тому, який результат ви хочете отримати: інше авто з автоплощадки, кошти відразу на руки або ж готові чекати, щоб отримати ту суму, яку ви самостійно виставляєте за транспортний засіб.

Яку б цих послуг ви не обрали, наші фахівці готові проконсультувати вас та розповісти більше про кожну з них. 

Авто з європи львів
Де знайти хороше авто з Європи: Львів та область
Минулий пост
Чому українці обирають авто з європи
Чому українці обирають авто з Європи
Наступний пост