Авто під ключ львів та область

Одна з найпопулярніших послуг нашої компанії – це підбір авто з Європи “під ключ”. Незважаючи на це, частина людей все ж не до кінця розуміє, що означають вираз  “під ключ”, та що саме входить в послугу. 

Для того, аби уникнути непорозумінь та дати вам можливість краще зрозуміти суть пригону авто під ключ, ми спробуємо більше детально розповісти, що входить у послугу.

Підбір авто під ключ: Львів та область

Сьогодні для того, аби купити автомобіль не потрібно великих зусиль, адже знайти варіанти для себе можна будь-де: на авторинках, в інтернеті, у знайомих, у перекупів тощо. Але не завжди вдається знайти саме те, що потрібно вам та вашій родині. Адже кожному хочеться придбати машину, яка буде відповідати абсолютно всім бажаним параметрам, та ще й влаштовуватиме по ціні. 

Для тих людей, які хочуть знайти саме “свою” автівку, ми пропонуємо скористатися послугою “авто з Європи під ключ”. Ця послуга допоможе вам зекономити безліч часу, нервів та коштів. Простішими словами, ви називаєте менеджеру бажані параметри, а все інше ми робимо замість вас. Авто під ключ – це послуга, яка підійде і жінкам, і чоловікам. Навіть той, хто взагалі не розуміється на автомобілях, зможе отримати у висновку хороший транспортний засіб у чудовому стані!

Пригон авто з європи під ключ

Пригон авто під ключ у Львові

Варто зазначити, що на початку роботи, ви повинні озвучити менеджеру орієнтовний бюджет та бажані параметри авто: марку та модель, пробіг, тип пального, комплектацію, коробку передач, колір тощо. Але навіть якщо ви не визначилися з маркою та параметрами бажаного авто – не проблема. Менеджери запропонують вам найкращі варіанти, які підійдуть під ваш бюджет.

Отже, що входить у послугу:

  • консультація менеджера щодо вибору авто
  • підбір авто з Європи
  • викуп транспортного засобу з аукціону
  • підготовка необхідних документів для викупу та транспортування 
  • доставка авто з Європи
  • розмитнення авто
  • сертифікація тз та оформлення сертифікату відповідності
  • оформлення договору купівлі-продажу
  • реєстрація авто в Сервісних центрах МВС

Скориставшись послугою, ви отримуєте автомобіль, який на 100% готовий до експлуатації. Зверніть увагу! Менеджери будуть постійно з вами на зв’язку та повідомлятимуть, на якому етапі знаходиться купівля вашого автомобіля. 

Авто під ключ: ціна у Львові

Одне з найбільш популярних запитань, які отримують наші менеджери – це скільки коштує авто під ключ з Європи. На жаль, назвати остаточну ціну одразу – неможливо, адже вона залежить від багатьох факторів. Проте менеджер завжди зорієнтує вас в тому, яка буде приблизна вартість отриманого авто. 

Зверніть увагу, на початку співпраці ви сплачуєте лише вартість автомобіля за кордоном, а всі інші витрати – вже по факту отримання авто з усіма документами. 

Чому українці обирають авто з європи
Чому українці обирають авто з Європи
Минулий пост
Автоплощадки львів
Автоплощадки Львів: Топ авто в наявності
Наступний пост