ТОП-10 Фільмів про автомобілі

На драйві (англ. Baby Driver)

Цей фільм розказує про гонщика на прізвисько Baby який взяв не той автомобіль в не тої людини. Кримінальний авторитет зробив з героя своїм драйвером для перевезення грабіжників з місця злочину в безпечне укриття. У цьому фільмі багато чудової музики, екшину, іронії та глузування над клішованістю жанру.

 Ford проти Ferrari (англ. Ford v Ferrari)

Фільм оснований на реальних подіях. У 60ті роки компанія Ford переживала дуже складні часи, їй був потрібен прорив щоб привернути увагу покупців вищого класу. Винахід Ford Mustang дав свої плоди, проте щоб закріпити успіх, команда Ford повинна виграти в французькій гонці “24 години Ле-Мана”.

Найшвидший Indian  (англ. The World’s Fastest Indian)

Ще одна реальна історія. Ця історія про людину, яка майже 25 років віддала на вдосконалення мотоциклу 1920 Indian Scout. Це дуже мотивуючий фільм, якій розказуэ, що а ні вік людини, а ні його скромний достаток – не перешкода для здійснення мрії.

Драйв (англ. Drive)

Головний герой – це людина без ім’я, в день він працює каскадером, а вночі організовує злочинцям поїздки від точки А до точки Б. В нього є правила: не бере зброю, до грошей не доторкається, чекає 5 хвилин, ніколи не допомагає двічі.

Рікі Боббі: Король дороги (англ. Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby)

Пародійна комедія яка сміється як над жанром спортивної драми, так і над американським образом життя в цілому. Рікі Боббі – автогонщик, глибоко віруючий в свою винятковість і неповторність. Не давлячись на те, що фільм комедійний, перегони тут дуже видовищні як і у спортивних драмах.

Гонка (англ. Rush)

Фільм розповідає про протистояння двох пілотів Формули 1: британця Джеймса Ханта та австрійця Нікі Лауда. Цей фільм оповідає не тільки про перегони, а і про життя усієї команди Ф1: про пілотів, інженерів, техніків. А неперевершена операторська робота робить цей фільм неперевершено видовищним.

Викрасти за 60 секунд (англ. Gone in Sixty Seconds)

Головний герой – колишній автомобільний злодій, а сьогодні законослухняний громадянин. Щоб допомогти своєму брату, він вимушений повернутися до викрадення автомобілів. У фільмі не тільки зоряний акторський склад, але і шикарний список автомобілів.

Шалений Макс: Дорога гніву (англ. Mad Max: Fury Road)

Дві години шаленої, лютої, неймовірно красивої гонки у пост апокаліптичному світі! Не дивлячись на атмосферу, фільм зачіпає важливі теми війни, рабства, виснаження природних ресурсів, релігії і внутрішньої свободи.

Природжений гонщик (англ. Born to Race)

Фільм про молодого драг-рейсера, про кохання і пошук самого себе, сімейних суперечках, від яких хочеться сховатися на трасі, і вічній чоловічий суперечці з рівним по силам суперником про те, “хто крутіший”.

Need for Speed: Жага швидкості (англ. Need for Speed)

Фільм по мотивам Всесвітньо відомої гри. В цьому фільмі мінімум комп’ютерної графіки, максимум участі кращих гонщиків і голлівудських каскадерів, які роблять трюки і гонки більш реалістичними.

BMW M5 CS 2022 – Представлено новий суперседан
PREVIOUS POST
Volkswagen ID.3 – Популярність наздоганяє показники Golf
NEXT POST

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *