ТОП місць для романтичних подорожей

Ми точно знаємо, що Ви так само любите подорожувати нашою країною як і ми.
Ловіть наш ТОП романтичних місць та подорожуйте разом із своєю другою половинкою!

Будинок рибалки у Старому Солотвині
Острів кохання і будинок рибалки не мають історичного значення, але через свій казковий вигляд приваблюють безліч туристів. Зараз до будиночку провели електрику, але там ніхто не живе і двері зачинені. Здається, наче він закинутий. Періодично місток через річку ремонтується силами місцевих. Територія навколо доглянута.

Софіївка в Умані
«Софіївку» було засновано в 1796 році польським магнатом Станіславом Потоцьким, який назвав парк на честь своєї дружини та подарував його Софії Вітт-Потоцькій на іменини. Тому, мабуть, романтика стала невід’ємною частиною цього дивовижного місця. Відчуйте її і ви!

Острів закоханих у Тернополі
Дістатись мальовничого острова можна, як пішки мостом, так і на човні, щоб здійснити цікавий ритуал. Тисячі пар приїжджають сюди, щоб побачити своє майбутнє, яке, згідно легенди, відкривається після пильного спостереження за водою.

Італійський дворик у Львові
Цей дворик був створений італійським майстром у ХVI столітті. З ним пов’язана романтична історія прихованого кохання польського короля Яна Собеського до французької діви Марії Казміри. Прийшовши сюди і прислухавшись до тиші дворику, ви зможете почути шепіт закоханих.

Замок Радомисль у Радомишлі
Замок розташований на «Шляху королів», який простягається за межі України аж до Іспанії. Саме у цьому місці можна влаштувати романтичний уік-енд, що буде сповнений духом Середньовіччя.

Старий замок у Кам’янець-Подільську
Тут повітря насичене легендами та переказами про минулі часи, а величні башти та укріплення вражають своєю могутністю. До фортеці веде Турецький міст, що є одним із найстаріших в Україні. Саме вздовж його перил закохані прикріплюють замки, як символ свого кохання.

Тунель Кохання у с.Клевані Рівненьскої області
Зарості дерев і кущів сплелися між собою та утворили щільний тунель напрочуд точної форми. Кажуть, що прогулянка ним удвох приносить не лише задоволення, але і щастя. Місце настільки вдале для гарних фото та романтичних моментів, що його назвали “Тунель кохання”.

Тараканівський форт у с. Тараканів
Тараканівський форт – одне з найзагадковіших місць України. Витонченістю своїх ліній нагадує зразки британської колоніальної архітектури. Це місце неймовірно привабливе саме завдяки ефектній та дикій архітектурі, своїм містичним легендам.

А щє якщо будете мати можливість заїхати в столицю, то відвідайте Маріїнський парк!

Столичний Маріїнський парк давно сприймається киянами як щось буденне, проте це дуже атмосферне місце. Гостей парку зустрічають розкішні фонтани серед зелені, а з майданчика перед Маріїнським палацом відкривається неймовірний краєвид на лівий берег Дніпра.

Не забувайте робити світлини та ділитися ними на своїх сторінках!
Приємних подорожей та позитивних вражень!

Представлені оновлені Ford S-MAX і Ford Galaxy
PREVIOUS POST
Остання інформація про оснащення BMW iX
NEXT POST

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *