BMW Group

Цікаві факти про BMW

Концерн BMW Group, до якого входять бренди BMW, Mini, Rolls-Royce і BMW Motorrad, є провідним світовим виробником автомобілів і мотоциклів. Штат компанії налічує близько 125 000 співробітників в підрозділах по всьому світу.
Підготували для вас цікаві факти про компанію BMW!

-Гасло компанії. Компанія працює під гаслом “за кермом з задоволенням!”. Судячи з популярності цієї марки, в них виходить слідувати поставленій цілі.
-Найкращі авіаційні мотори. Їх випускав саме концерн BMW. Сьогодні мотори цього виробника вважаються одними з найкращих моделей в історії.
-Перший мотоцикл. Після війни був укладений Версальський мирний договір, згідно з яким завод закрили. У цей період стався крутий поворот в історії BMW. Компанія змогла налагодити виробництво свого першого мотоцикла R32, розробленого ще в 1923 році. Саме він став першим транспортним засобом, випущеним заводами в післявоєнний період.
-Створення логотипу. Перша емблема бренду була створена в 1917 році, оскільки компанія BMW спочатку спеціалізувалася на виробництві авіаційних двигунів, то на зображенні спочатку з’явився стилізований пропелер. На його тлі також розмістилася абревіатура BMW, яка означає баварські моторні заводи. Згодом емблему змінили. У 1920 році вона була розділена на чотири частини, які представили у вигляді блакитних і сріблясто-білих трикутників. Ці елементи означають небо і сталь, а ще символізують забарвлення прапора землі Баварія.

toyota
Екологи вимагають заборонити рекламу SUV на тлі дикої природи
PREVIOUS POST
Toyota Yaris
«Всесвітній автомобіль року»
NEXT POST

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *