Як швидко та вигідно продати або купити автомобіль

У вересні традиційно починається осіння «міграція» автомобілів. Хтось продає машину, на якій від’їздив літо, а хтось купує вживані екземпляри, щоб за зиму привести їх у порядок.

Гід покупців

Покупці нерідко вважають, що якщо автомобіль продається на вторинному ринку, то повинен коштувати вдвічі дешевше нового. Але це не зовсім так. На ціноутворення впливає безліч факторів – стан салону, кузова, пробіг, знос шин і т.д. Тому в ряді однакових автомобілів один коштує дешевше, інший дорожче. У будь-якому випадку, є середні ціни ринку, і продати автомобіль дорожче його реальної вартості практично неможливо.
Машину на нашому автомайданчику можна купити набагато дешевше і швидше, ніж в інших регіонах. Це пояснюється щомісячним моніторингом цін на авторинках країни. Ми регулярно переглядаємо інформацію по цінам в цілому і в конкретних моделях. Рекомендуємо продавцям оптимальну вартість автомобілів, щоб продати їх якомога швидше і з найбільшою вигодою. В результаті одну і ту ж машину можна купити у Львові на автомайданчику на $ 1-2 тис. дешевше, ніж в інших місцях. Це пояснюється тим, що ми  рекомендуємо реальні ціни, а не ті по яких автомобіль може “продаватися” довго і нудно.
Крім того, умови торгівлі на автомайданчику приваблюють безліч продавців, а це також впливає на формування цін – чим вище конкуренція, тим нижче вартість.
Зорієнтуватися у великій кількості виставлених на продаж автомобілів непросто . Для допомоги покупцеві на автомайданчику працює інформаційно-аналітичний відділ. За невелику плату його працівники допоможуть визначитися з маркою, дадуть інформацію про переваги, недоліки і особливості експлуатації обраного авто. А також допоможуть зорієнтуватися в ціні.
На автомайданчику можна швидко купити дешевий автомобіль. Питання в тому, скільки в нього доведеться вкласти грошей після покупки. Тому, вибравши авто, обов’язково поставте його на діагностику. Економити на цьому не можна!
За певну плату на СТО автомайданчику діагностують всі системи автомобіля та лакофарбове покриття кузова. Експерти нарантують якість діагностики. Передбачається, що в недалекому майбутньому на всі авто, продані на території автомайданчику , буде видаватися гарантія.
Підібравши відповідний за ціною і технічним станом автомобіль, продіагностувавши його, обов’язково перевірте машину на викрадення.
Нотаріально оформити угоду і внести через банк всі необхідні платежі ми також можемо допомогти.
Поради продавцям
Передпродажна підготовка. Природно, вона повинна бути. Але приховувати явні дефекти машини за допомогою різних хитрощів безглуздо. Все одно діагностичний центр дасть повну картину: де що підфарбовано і з якої причини.
Приватно домовитися, щоб працівники СТО авторинку зробили презентабельний вигляд «убитому» автомобілю, а потім при діагностиці закрили очі на приховані вади, не вдасться. Працівники діагностичного центру надто дорожать своєю роботою. Тому продавцеві тут пропонують усунення несправностей і мийку. «Підмарафетити» старенький легковик, щоб обманути покупця, тут не візьмуться.
Також варто врахувати, що старий автомобіль можна привести в повний порядок, зробити з нього «цукерку» і продати на кілька тисяч доларів дорожче, ніж такий самий, але не підготовлений. З іншого боку, багато покупців хочуть придбати машину в її первісному стані, щоб відразу було видно, що потрібно зробити і в яку суму це обійдеться.
Іншому продавцеві непросто визначитися, яку суму просити за свій автомобіль. Ви можете переглянути оголошення, походити по автомайданчику , і якщо все одно ви не можете скласти ціну, звернутися за допомогою до працівників автомайданчику . Там підкажуть, за якою ціною реально можна продати ваше авто. Власне, від цього і залежить, скільки машина простоїть на автомайданчику . Якщо її вартість адекватна, машину можна продатиза один день. У більшості випадків довгий продаж авто пов’язаний з невідповідною вартістю. Нерідко продавець хоче продати машину за тією ціною, по якій купив. При цьому не враховується, що навіть новий автомобіль, що тільки виїхав за межі автосалону, відразу ж втрачає від 10 до 30% своєї вартості. Так що вдало запропоноване поєднання ціни та якості – запорука успіху і швидкого продажу.

Обмін авто TRADE-IN
PREVIOUS POST
Сертифікація автомобілів з-за кордону
NEXT POST

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *