Як відкрити замерзлий замок дверей машини?

Взимку буває часто, що замки дверей автомобілів замерзають або самі двері примерзли до кузова автомобіля. Це створює проблеми особливо для тих, кому терміново потрібно потрапити в свою машину.


Існують кілька способів усунути проблему замерзлого замку.

  1. Спочатку потрібно перевірити на всіх чи дверях замерзли замки. Тим, хто водить універсал або позашляховик, варто також перевірити двері багажника.

Якщо хоча б одна двері відчинилися, то можна вважати, що ви впоралися з проблемою. Як мінімум ви зможете дістатися до водійського сидіння, включити піч і відморозити замки, використовуючи тепло з салону.

  1. Якщо ви змогли вставити ключ в замок до кінця, то можете спробувати відкрити замок, повертаючи ключ у різні боки. Паралельно можете постукувати по замку і навколо нього.

Цей метод потрібно спробувати на всіх дверях. Головне не перестаратися, так як ключ просто зламати.

  1. Якщо не спрацював попередній метод, спробуйте нагріти ключ (сірниками, запальничкою) і ще раз спробувати всі перераховані вище дії.
  1. Якщо покриття двері вашої машини не шкода, можете спробувати нагріти сам замок відкритим вогнем.
  1. Приготуйте пластикову пляшку, надувну кульку або іншу ємність і наберіть окропу. Далі щільно притулите до замку

Спробуйте його відігріти, при цьому не забувайте періодично повертати ключем.

  1. Можна спробувати відігріти замок феном. Звичайно, даний спосіб можливий, в разі якщо машина поруч з будинком і у вас є досить довгий подовжувач і фен. Можете попросити сусідів вам допомогти.
  1. Придбайте засіб для розморожування замків. Краще якщо воно буде з трубочкою або тонким носиком, так як вам доведеться впорснути його в замок. Після цього вставте в замок ключок і спробуйте покрутити його.
  1. Відповідно, якщо жоден метод не вийшов, то у вас два вибори, або почекати теплої пори, або викликати евакуатор і відвезти машину в тепле місце.
Як відкрити замерзлий замок дверей машини?
PREVIOUS POST
Автоматична чи механічна коробка передач?
NEXT POST

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *