Яким має бути перший автомобіль?

Курси автошкіл, які є обов’язковою умовою для отримання водійських прав, допомагають освоїти ази керування автомобілем і здати іспит. Багато хто вирішує купити першу машину для того, щоб навчитися водити. Якими ж характеристиками повинен володіти такий автомобіль, щоб практичне навчання було корисно і при цьому залишилося безпечним і не витратним?

Критерії за якими треба обрати і купити перший автомобіль:

Дешево

Низька вартість автомобіля – це, мабуть, найважливіший момент. Новачки мнуть пороги і бампери, палять зчеплення, зношують гальмівні диски … в загальному, поводяться необачно через відсутність досвіду. Ідеальний варіант – машина з пробігом. Не те щоб стара, щоб не розвалювалася на ходу, але і не нова, щоб не було шкода витрачених грошей. В ідеалі – 3-5 років експлуатації, коли вона вже відсотків на 20 дешевше, але ще зберегла залишки колишньої розкоші.

Просто

Багато сучасних автомобілів складні, що для новачка може виявитися небезпечним. Безліч налаштувань режимів коробки передач і підвіски, безліч різноманітних перемикачів на панелі приладів, велика кількість функцій … Все це відволікає водія-від головного – акуратною їзди.

Безпечно

Простота і дешевизна – не єдині аргументи. Інакше б всі новачки їздили на старих поколіннях ЗАЗів, що неминуче б призвело до зростання смертності на дорогах. У нашому випадку автомобіль повинен бути ще й безпечним. У машині як мінімум повинна бути система ABS і фронтальні подушки безпеки. Також важливо, щоб в салоні працював кондиціонер, адже надмірна спека втомлює. Кондиціонер корисний і в разі запотівання скла під час дощу, адже хороша видимість для новачка важлива.

Тим, хто скаже, що це надмірності і раніше нічого подібного не було, ми відповімо: визирніть у вікно і подивіться, наскільки підвищилася щільність транспортного потоку і різних відволікаючих чинників.

Компактно

Будь-який досвідчений автолюбитель вам скаже, що маленький автомобіль легше відчувати. Особливо це помітно при парковці, яка в наші часи перетворилася на справжнє мистецтво виживання. Звичайно, маленький автомобіль менш безпечний, тому потрібно знайти золоту середину. Необов’язково купувати «Smart» – можна зупинитися на якомусь компактниому хетчбеку як VW Golf або навіть невеликому кросовері зразок Honda CR-V.

Якщо перед вами стоїть вибір: механіка або автомат, не роздумуючи беріть автоматичну коробку – з нею ви будете почувати себе впевнено.

Страхування

Купіть поліс КАСКО! ОСАГО (обов’язкове автострахування) компенсує збиток постраждалій стороні, а КАСКО дозволить вам уникнути зайвих витрат на ремонт свого автомобіля. В зону покриття цієї страховки потрапляють навіть дрібні вм’ятини і подряпини, що актуально у випадку з початківцям водієм.

Якщо ви маєте намір придбати свій перший автомобіль зверніться до нас і ми допоможемо з вибором.