Штрафи азс

З початку року Держекоінспекція оштрафувала АЗС на 4,6 млн гривень

За перший квартал 2021 року Державна екологічна інспекція нарахувала 4,6 мільйона гривень штрафних санкцій у сфері ринкового нагляду за якістю палива!
Про це 27 квітня повідомив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований на своїй сторінці в Facebook. За його словами, це майже у вісім разів більше, ніж за аналогічний період 2020 роки (591 тисяча гривень).

“За три місяці поточного року Держекоінспекція здійснила 280 перевірок на АЗС і винесла 498 рішень про вжиття обмежувальних заходів.Серед них – усунення формальної невідповідності з урахуванням вимог техрегламенту і заборона надання продукції на ринку”, – зазначив Андрій Мальований.

Глава ДЕІ зазначив, що перевірка якості палива має велике значення тому, що в його склад входять легкозаймисті та небезпечні хімічні речовини.

Використання неякісних складових або неврахованих присадок становить величезну загрозу для споживачів!

Зараз Держекоінспекція приймає посилені контрольні заходи в рамках ринкового нагляду за дорученням прем’єр-міністра України, додав глава відомства.

“Кожен територіальний орган ДЕІ здійснює позапланові перевірки у суб’єктів господарювання, які займаються роздрібним продажем пального. Результати цих заходів виносяться для обговорення в міжвідомчих регіональних робочих групах, які напрацьовують механізми подальшого контролю», – резюмував Мальований.

Джерело: ecopolitic.com.ua

Камери автофіксації
Нові камери автофіксації порушень ПДР на Львівщині
PREVIOUS POST
Тиждень безпеки дорожнього руху
️В Україні з 17 до 23 травня триватиме Тиждень безпеки дорожнього руху
NEXT POST