Збільшення штрафів за порушення ПДР

В Україні підписаний, та вступив в силу закон, який передбачає збільшення штрафів за порушення ПДР, зокрема, за п’яне водіння.

Закон має назву “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення в сфері безпеки дорожнього руху”, відповідно до нього, водії, які сіли за кермо на підпитку будуть нести наступну відповідальність:
• Перше порушення – штраф 17 000 грн і позбавлення прав на 1 рік.
• Повторне порушення – 34 000 грн, позбавлення прав на 3 роки, можливий адмінарешт на 10 діб і вилучення авто.
• Третє порушення – 51 000 грн, позбавлення прав на 10 років, конфіскація авто, можливий адміністративний арешт на 15 діб.
• Якщо ж в п’яному ДТП травмувалися або загинули люди, настає вже кримінальна відповідальність – позбавлення волі на строк до 12 років (в залежності від наслідків), а також позбавлення прав до 10 років.

Крім цієї статі, закон посилює відповідальність за порушення правил використання ременями безпеки та мотошоломами, втеча з місця ДТП, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху, обмежень швидкісного ліміту, а також за керування транспортним засобом особою, яка не має документів на право водіння.

Новий Логотип RENAULT
PREVIOUS POST
Будівництво автобану Краковець-Броди_Рівне
NEXT POST