знак парковки

Зміни в правилах паркування

КМУ на засіданні 31.03.2021 схвалив проект постанови “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2009 р. № 1342” щодо удосконалення чинних правил паркування транспортних засобів.

“Прийняття постанови запровадить в Україні сучасніші та комфортніші умови паркування транспортних засобів. Це, своєю чергою, збалансує інтереси осіб з інвалідністю, пішоходів, автомобілістів, суб’єктів господарювання та забезпечить розвиток системи паркування в Україні на європейському рівні”, — зазначив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Проектом постанови передбачається:
— надати повноваження інспекторам з паркування (уповноважені посадові особи виконавчого органу сільської, селищної, міської ради);
— запровадити відповідальність щодо доступу до інфраструктури зарядних станцій для електромобілів;
— удосконалити способи оплати паркувальних послуг (у платіжних терміналах, банківських автоматах, комплексах самообслуговування);
— ввести заборону для суб’єктів господарювання обладнувати місця для паркування на тротуарах.

Сума штрафу за порушення правил паркування, у тому числі і неоплата вартості парковки за кожну добу користування, визначена у законі у 20-кратному розмірі від вартості однієї години парковки.
Паркування на безкоштовних парковках водіями без відповідних пільг, або у місцях, де заборонена парковка того виду транспорту, яким користується водій, обернеться штрафом у 30-кратному розмірі від вартості однієї години парковки.

Джерело: unn.com.ua

Toyota Yaris
«Всесвітній автомобіль року»
PREVIOUS POST
Українці встановили рекорд з купівлі нових авто
Українці встановили рекорд з купівлі нових авто
NEXT POST